Kołobrzeg 17 - 19 kwietnia 2024 hala Milenium
W imieniu organizatorów kolejnej edycji Targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu, zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu branżowym. W tym roku, podobnie jak podczas poprzednich edycjach targów będzie przyznana przez Zarząd RSTU nagroda Produkt Prohotel dla producenta/dystrybutora produktu najbardziej użytecznego i przyjaznego w hotelarstwie i gastronomii. Komisja konkursowa dokona oceny w czwartek 18.04. , a nagroda zostanie wręczona w piątek 19.04.2024r.Mariusz Ławro
Prezes Zarządu
RSTU Kołobrzeg

www.rstu.pl
facebook.com/rstu.kolobrzeg


Kołobrzeg 8 – 10 marca 2023 hala Milenium


W imieniu organizatorów kolejnej edycji Targów Gastro-Hotel w Kołobrzegu, zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu branżowym. W tym roku, podobnie jak podczas poprzednich edycjach targów będzie przyznana przez Zarząd RSTU nagroda Produkt Prohotel dla producenta/dystrybutora produktu najbardziej użytecznego i przyjaznego w hotelarstwie i gastronomii. Komisja konkursowa dokona oceny w czwartek 9.03. , a nagroda zostanie wręczona w piątek 10.03.2023r.

Pozdrawiam"

Mariusz Ławro
Prezes Zarządu
RSTU Kołobrzeg

www.rstu.pl
facebook.com/rstu.kolobrzeg
Przyjdź i wygraj promocję swojego obiektu!

Wystarczy przyjść na Targi Gastro-Hotel do Hali Millenium w Kołobrzegu w dniach 8-10 marca 2023 wypełnić kupon rejestracyjny lub zostawić wizytówkę!

Do wygrania m.in. stoisko promocyjne na targach turystycznych
Atrakcje Regionów
16-18 czerwca 2023 - CHORZÓW
To niepowtarzalna okazja do promocji obiektu przed sezonem wśród tysięcy mieszkańców Śląska!UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2024 Gastro-Hotel.pl - Targi gastronomiczno - Hotelarskie - Kołobrzeg - strona wykonana przez: Pozycjonowanie i Marketing