KONKURSY

 

Gastro - Hotel, to nie tylko targi wystawiennicze, ale także impreza, która niesie ze sobą zabawę i naukę. Targi bowiem obfitują w ciekawe atrakcje dla  gości z branży. Do nich należy konkurs "Stół dobrze nakryty" czyli aranżacji i obsługi stołu okolicznościowego.


Zapraszamy do zabawy reprezentantów szkół gastronomicznych z danego regionu. Udział w konkursie kulinarnym, to wspaniała zabawa oraz nabycie nowych, ciekawych doświadczeń.



KONKURS DLA SZKÓŁ:





STÓŁ DOBRZE NAKRYTY -

Aranżacja i obsługa stołu okolicznościowego


KOŁOBRZEG  4 kwietnia 2014(piątek)


Regulaminy konkursowe oraz formularze zgłoszeniowe dla zainteresowanych udziałem przesyłamy mailem lub faksem.


WIELKI FINAŁ ZAKOPANE - 31 maja 2012


Wielki Finał konkursu Kulinarna Uczta Gastro-Hotel z Markiem Widomskim – Kuchnie Świata TEX-MEX odbył się 31 maja w stolicy podhala - w Zakopanem. Kwalifikacje do finału otrzymali laureaci konkursów regionalnych z poszczególnych edycji targów Gastro-Hotel: Wrocław (2011), Bydgoszcz (2011), Kołobrzeg (2012),  Mikołajki (2012), Zakopane (2012).

W finale wystartowało 7 drużyn z całej polski:

Jacek Kordas i Dariusz Sołtys – Hotel i Restauracja Trzy Korony w Głogowie Małopolskim

Jakub Krywienia i Paweł Schulz- Akademia Sztuki Kulinarnej Qlinario w Bydgoszczy

Szczepan Orczykowski i Tomasz Gniadek - Hotel Sofitel we Wrocławiu

Bartosz Marciniak i i Grzegorz Linka 21 Cafe & Restaurant w Ostrowie Wielkopolskim

III MIEJSCE -Anna Solarz i Adam Szumal– Hotel Bukovina SPA w Bukowinie Tatrzańskiej




II MIEJSCE -RafałKwidzynski i TomaszDawidowski z Restauracji Malinowy Ogród w Gdańsku



I MIEJSCE -Bartłomiej Sierocki i Mariusz Jakóbiak z Hotelu Amax w Mikołajkach


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!

 

Zwycięskie drużyny otrzymały od firmy Oerlemans (sponsor konkursu): czeki o wartości 1600 zł, 2000 zł i 3000 zł.    Laureaci pierwszego miejsca otrzymali również nominację do Kulinarnego Pucharu Polski, a wraz z nim czek na 1500 zł.

Konkurs oceniało jury w składzie:  Zbigniew Kurleto, Marek Widomski, Jan Wojtanek, Rafał Dorociuk.

Poziom konkursu wg jury był bardzo wysoki, dlatego serdeczne gratulacje wraz z wyrazami podziwu i uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie wspaniałych dań podczas konkursu.


Laureci konkursów regionalnych:

KOŁOBRZEG 2012

I miejsce
Rafał  Kwidzynski i Tomasz  Dawidowski z Restauracji Malinowy Ogród w Gdańsku



II miejsce
Daniel Przytarski i Piotr Krysiak – Zajazd Florencja w Kościerzynie i Restauracja Pasibrzuch w Gdańsku


III miejsce
Kamil Kwiatkowski i Piotr Dąbrowski z Medical Spa Sanatorium „Unitral” w Mielnie



MIKOŁAJKI 2012
I miejsce

Bartłomiej Sierocki i Piotr Modzelewski z Hotelu Amax w Mikołajkach



II miejsce

Paulina Godziebiewska , Arkadiusz Graczyk z Hotelu Korona w Olszewo Borki




III miejsce

 

DariuszOstojski i Dariusz Podsiad z Hotelu Azzun w Kromerowie


ZAKOPANE 2012

I miejsce
Anna Solarz i Adam Szumal– Hotel Bukovina SPA Bukowina Tatrzańska





II miejsce
Kowalski Kamil i Marek Muszyński – Hotel Rysy Zakopane



III miejsce
Ireneusz Kipiel i Barbara Knapczyk – Villa Miodula Kościelisko



WROCŁAW 2012



I miejsce

Daniel Gnatkowski i Grzegorz Pawlik z Qubus Hotel w Złotoryji

II miejsce

Grzegorz Chmolowski i Damian Jeleń z Restauracji Kuchnia Marche we Wrocławiu

III miejsce

Wojciech Owczarczak i Kamil Lipiński z Oberży w Legnicy

IV miejsce

Paulina Kuszlik z Restauracji Bierhalle - Qlt Restarant  and  Bar we Wrocławiu
Wielki Finał
Bielsko-Biała 7 kwietnia 2011


7 kwietnia 2011 roku w stolicy Podbeskidzia- Bielsko-Białej, odbył się wielki finał Kulinarnej Uczty Gastro-Hotel z Markiem Widomskim w kategorii Dania Bankietowo – Cateringowe.  Wzięło w nim udział 10 drużyn, które łącznie przygotowały 40 dań. Uczestnicy mieli do wykonania cztery dania: mięsne, rybne, wegeteriańskie oraz deser, zachowując formułę dań bankietowo - cateringowych

Kucharzy oceniało jury w składzie:

* Marek Widomski – dyrektor Culinary Institute In Crakow, członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni, doradca kulinarny firmy Oerlemans,

* Waldemar Hołówka - członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni i ekspert firmy Winterhalter,

* Wiesław Wróblewski - Prezes Beskidzkiego Klubu Kulinarnego

* Jonatan Kasprzak – przedstawiciel firmy Oerlemans,

* Przemysław Wieloch - szef kuchni restauracji Jan w Bełchatowie,

Zwycięstwo wywalczyła drużyna reprezentującaSanatorium Uzdrowiskowe MESKO w Kołobrzegu, w składzie Tomasz Stachowicz i Mariusz Waśków.

Panowie oprócz nagrody ufundowanej przez sponsorów otrzymalikwalifikacje do udziału w Kulinarnym Pucharze Polski.

Drugie miejsce, a zarazem prawo udziału w konkursie L’Arte de la cuisine Martell 2012r. zdobyli Jacek Krakowiak i Przemysław Nowicki z Hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu.

Trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Tunkiewiczowi oraz Bartoszowi Juszko z Park Hotel w Olsztynie.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!

Poziom konkursu wg jury był bardzo wysoki, dlatego serdeczne gratulacje wraz z wyrazami podziwu i uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy włożyli wiele pracy w przygotowanie wspaniałych dań podczas konkursu.

* Katarzyna Giermaniuk i Katarzyna Borowska - Restauracja Centrum Astoria Białystok

 

* Marta Kloc i Marcin Gątarski - Hotel AmbasadorskiRzeszów,

 

* Małgorzata Ślęzak i Dorota Barszczewska - Zespół Zamkowo-Parkowy Baranów Sandomierski,

 

* Dariusz Ostojski i Dariusz Podsiad - Restauracja Azzum Barczewo,

 

* Filip Rosa i Arkadiusz Kruszik - Hotel Verde Montana Welles & SPA Kudowa Zdrój,

 

* Łukasz Grzesik i Piotr Arasymowicz - Restauracja ilGusto Wrocław,

 

* Jacek Kordas i Kamil Korczyński - Hotel Restauracja Pod Borem.





Laureci konkursów regionalnych
:

Mikołajki 2011

I miejsce


Katarzyna Giermaniuk i Katarzyna Borowska  Restauracja CENTRUM ASTORIA Białystok

Kołobrzeg 2011

I miejsce




Tomasz Kunysz, Maciej Rudniak  Gościniec SłupskiSłupsk


II miejsce



Tomasz Stachowicz  Sanatorium Uzdrowisko MESKO Kołobrzeg


III miejsce

Jacek Krakowiak i Przemysław Nowicki z Hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu












Jacek Krakowiak i Przemysław Nowicki
Hotel Aquarius Spa  Kołobrzeg

Bielsko-Biała 2011

I miejsce


Marek Łabuda i Tomasz Hartman Wieża Ciśnień Wrocław


II miejsce



Konrad Klimek i Sławomir Szczygielski
Dworek nad Stawem Wodzisław Śląski


III miejsce



Łukasz Kurek i Michał Olek Wodna Wieża Pszczyna

WROCŁAW 2011

I miejsce



Szczepan Orczykowski i Tomasz Gniadek Hotel Sofitel Wrocław

II miejsce



Bartosz Marciniak i Mateusz Woźniak 21 Cafe & Restaurant Ostrów Wielkopolski

BYDGOSZCZ 2011

I miejsce



Jakub Krywienia i Paweł Schulz Akademia Sztuki Kulinarnej

II miejsce



Paweł Ciesielski

III miejsce



Monika Kulpińska i Krzysztof Szczepanik
 


Twoja przeglądarka blokuje wyświetlanie animacji Flash. Odblokuj wyświetlanie na pasku przeglądarki, jeżeli chcesz zobaczyć zawartość